Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Her türlü inşaat ve inşaat hizmeti veriyoruz ve standart dışı ve benzersiz görevleri çözmekten her zaman memnunuz. Her zaman zorluklarla karşılaşırız ve bir sonuca varırız.

Diafon  Sistemleri
Diafon Nedir? Diafon Ne İşe Yarar? Diafon, güvenlik sistemlerinde önemli bir yer tutmaktadır. Diafon sistemi, dış kapıdan zilinize basıldığında kişinin görüntüsünü ya da sesini otomatik olarak ev ya da işyerinizde bulunan monitöre ve hoparlöre iletimini sağlayan bir sistemdir.
Read more
Dış Cephe Yalıtım
Dış cephe ısı yalıtımı kısaca kışın soğuk yazın sıcaktan koruyan ısı yalıtım uygulamaları sergilediği performans ile 4 mevsim kalıcı çözüm sağlamaktadır. Rutubetsiz, sağlıklı ve konforlu bir yaşam ortamı sunmasının yanısıra evlerinizi küf ve nemden koruyarak bakım ve onarım masraflarınızı asgari orana indirmektedir. Dış cephe ısı yalıtım uygulamaları, ısıtma ve soğutma giderlerinin -60 arasında azalmasına neden olduğu enerji tasarrufu ile 3 sene gibi kısa bir sürede yalıtım harcamalarınızı geri kazanmanızı sağlamaktadır.
Read more
Merkezi Sistem (Uydu)
Merkezi uydu sistemleri nedir? Dairelerin yani toplu yaşam merkezlerinin dijital, hd, 4K Ultra hd uydu yayınlarından toplu olarak faydalanabilmeleri için tek merkeze kurulan ve bu merkezden bütün dairelerin yayın almasını sağlayan sistemdir.
Read more
Çatı
Çatı, yapının en üst bölümünde yer alarak, yapıyı üstten sınırlayan ve atmosferden ayıran, koruyucu özelliğinin yanı sıra estetik özelliği de olan örtü niteliğindeki bir yapı elemanıdır.
Read more
Güçlendirme
Deprem riskine karşı, binayı yeniden inşa etmeye alternatif olarak bina güçlendirme seçeneği de yer alıyor. Yıkım yerine güçlendirme ile hem süre hem de maliyette azalma sağlanıyor.
Read more
Mantolama
Mantolama, ısı yalıtım teknikleri arasında popülaritesi yüksek olan bir yöntemdir.
Read more
Su Yalıtımı
Konutlarınıza zarar veren en önemli faktörlerden biri de sudur ve konutlar yağmur, kar, toprağın nemi, zemindeki yeraltı suyu gibi dış kaynaklı su ile banyo ve lavabolarda kullanılan iç kaynaklı suya maruz kalmaktadır.
Read more
OUR TESTIMONIALS
Selma H.

Üst sınıf profesyonellerle çalışmak her zaman bir zevk olduğu için Subaylar ile çalışmak bir zevktir. Projemden tamamen memnunum. Duyduğum iyi…

Ahmet B.

İtibarları en üst düzeyde ve portföyleri kendileri için konuşuyor. Subaylar, işlerini gerçekten seven benzer düşünen insanlardan oluşan bir ekiptir. Projemden…

Kazım L.

Duyduğum iyi tavsiyeler nedeniyle Subayları diğer şirketler arasından seçtim. İtibarları en üst düzeyde ve portföyleri kendileri için konuşuyor. Subaylar, işlerini…

Our clients
thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image

We Are BuildWall

We have been transforming the ideas and visions into award-winning projects.